Оновлено
2019-06-20

2013-05-14 10:55:32
Магістранти спеціальності "Державна служба" здобули третє та п’яте місця на Всеукраїнській олімпіаді з «Європеєзнавства»

Студенти кафедри політології та державного управління Чернівецького національного університету імені Юрія Федьковича Вадим МІСЬКИЙ та Діана ЯКІМЧУК зайняли третє та п'яте переможні місця у ІІ етапі Всеукраїнської студентської олімпіади з дисципліни «Європеєзнавство», яка проходила на базі кафедри «Менеджменту зовнішньоекономічної діяльності» Донецького державного університету управління.

Учасники змагалися зі знання аспектів соціально-економічної географії Європи, історії європейської інтеграції, змісту установчих документів ЄС, економіки та фінансів, регуляторної політики ЄС та соціальних процесів у країнах Європи. Другий етап олімпіади вимагав від конкурсантів творчого підходу та максимального проявлення своїх наукових талантів, адже їм пропонувалось дати аналітичну оцінку взаємодії європейських інституцій, проблемам розвитку ЄС, та проаналізувати позитивний досвід Європейського союзу для України.

– У нас були більш ніж достойні конкуренти, і щоб здобути перемогу необхідно було справді добре знатися у предметі, – розповідає переможець конкурсу Вадим МІСЬКИЙ. – Чернівці, без сумніву, є частиною європейської сім'ї, і кафедра політології та держуправління докладає чималих зусиль для виховання європейських громадян.

Будь-якого роду змагання – це виклик. Участь в олімпіаді не став винятком. Завдання були нелегкі, і це лише додавало азарту. Незважаючи на конкуренцію, серед учасників панувала виключно дружня атмосфера, – ділиться Діана ЯКІМЧУК. – Окремо хочеться відмітити високий рівень організацію заходу і подякувати за неймовірно приємні враження та спогади. Після повернення з Донецька в мене з’явилось два бажання – продовжувати поглиблювати знання у сфері Європеєзнавства та більше подорожувати Україною!

Як зазначив керівник кафедри Анатолій КРУГЛАШОВ:

- Це важливий здобуток для нашої кафедри, факультету та університету. Адже його принесли нам магістранти, які навчаються за напрямком «Державне управління», спеціальність «Державна служба». Справа в тому, що з 2006 року, від часу відкриття цієї магістратури ми готуємо магістрів за спеціалізацією «Світова та Європейська інтеграції». Окремої Олімпіади для магістрантів за напрямком «Деревне управління» немає і тому такий цьогорічний успіх підтверджує якість нашої підготовки та зобов’язує нарощувати свої зусилля в майбутньому! Кафедра також проводить помітну й системну науково-дослідну роботу в царині вивченні євроінтеграційних процесів. Щиро вітаю наших студентів та всіх викладачів, причетних до їх успіху!

Ваші зауваження, запитання та пропозиції:webmasterі„Я=4@эЏ"іuchnu.edu.ua
 © 1999-2010 Чернівецький національний університет імені Юрія Федьковича; Програмування: Крамар А.В.